مقالات

خدمات ضدعفونی سیار چیست؟

خدمات ضدعفونی سیار

خدمات ضدعفونی سیار برای خانه و اماکن عمومی

خدمات ضدعفونی سیار چیست؟

در مواقعی که یک بیماری مانند کووید-19 به صورت همه گیر شیوع پیدا می کند، رعایت بهداشت عمومی و ضدعفونی مکرر محیط خانه و محل کار بهترین راه برای پیشگیری از ابتلا به بیماری است. ضدعفونی سطوحی که بیشترین تماس را با آن ها داریم نیز از مهمترین روش های کنترل و قطع زنجیره ی انتقال این نوع بیماری ها است. ضدعفونی سیار جهت ضدعفونی مساجد، مراکز تجاری، مجتمع های مسکونی، باشگاه های ورزشی و بیمارستان ها در دسترس هستند.

خدمات ضدعفونی سیار

خدمات ضدعفونی سیار ساختمان های مسکونی و مشاعات

به طور کلی مشاعات ساختمان های مسکونی مانند آسانسور و راه پله ها به دلیل رفت و آمد های افراد مختلف یکی از آلوده ترین مکان ها هستند که در صورت ضدعفونی نکردن، ممکن است باعث انتشار بیماری شوند.

خدمات ضدعفونی سیار محیط خانه و محل کار

اگر فردی در خانه بیمار است یا شما مجبور هستید به خارج از خانه بروید، برای جلوگیری از ابتلا یا انتقال بیماری به سایر اعضای خانواده باید بخش های مختلف خانه مانند آشپزخانه، اتاق خواب ها، سرویس بهداشتی و … ضدعفونی شوند.
با وجود شرایط قرنطینه بعضی از مشاغل هنوز به صورت حضوری به کار خود ادامه می دهند. ضدعفونی محل کار و رعایت بهداشت عمومی توسط کارمندان باید به صورت کامل انجام پذیرد.

خدمات ضدعفونی سیار باشگاه های ورزشی

تجهیزات ورزشی که در باشگاه های بدنسازی وجود دارند در صورت آلوده بودن می توانند به سرعت به دیگران منتقل شوند. 80 درصد انتقال میکروب و ویروس از طریق تماس با سطوح آلوده در باشگاه ها صورت می گیرد. پس دستگاه های بدنسازی، کمد لباس و … نیز باید با محلول های مناسب ضدعفونی شوند.

خدمات ضدعفونی سیار بیمارستان ها

مراکز بهداشتی و بیمارستان ها به دلیل حجم زیاد مراجعه کنندگانی که دارند همیشه باید محیطی استریل شده و تمیز داشته باشند. برای ضدعفونی تجهیزات پزشکی و محیط بیمارستان ها باید از موادی استفاده شود که عوامل بیماری زا مانند انواع ویروس، قارچ و باکتری را به سرعت از بین برده و همچنین برای بیماران و پرسنل عوارضی نداشته باشد.

خدمات ضدعفونی سیار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *