خدمات تخصصی ضدعفونی منزل

پاسخ گویی 24 ساعته

02188757053

خدمات ضدعفونی منزل

خدمات تخصصی ضدعفونی منزل ، خانه و آپارتمان توسط کادر مجرب و تجهیزات حرفه ای شرکت پاک نشان

ضدعفونی کردن منزل و خودرو

بعد از انجام کارشناسی رایگان توسط متخصص، کلیه خدمات ضدعفونی با بهترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد.

تعیین زمان و محل مراجعه

زمان و موقعیت مکانی محل موردنظر خود را تعیین کنید. متخصص ضدعفونی در زمان مقرر به محل شما مراجعه خواهد کرد.

اعلام خدمات موردنیاز

ابتدا از طریق فرم ثبت سفارش جزئیات خدمات مورد نیازتان را برای ضدعفونی ویروس کرونا اعلام کنید.

ضدعفونی کرونا

ضدعفونی تخصصی خانه و منزل

شروع قیمت از حداقل 100,000 تا حداکثر 450,000 هزار تومان
ezgif

دریافت مشاوره رایگان

نکات مهم در ضدعفونی منزل

اگر شما هم در شرایط کرونایی هر روزه مجبور به خروج از منزل برای خرید یا مراجعه به محل کار و استفاده از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو، بی آر تی و اتوبوس هستید، حتما وسواس ضدعفونی قسمت های مختلف منزل به سراغ تان آمده است. اما ضدعفونی منزل یا محل کار در شرایطی که یکی از افراد منزل یا همکارانتان به کرونا مبتلا شده باشند، از ضروری ترین اقداماتی است که برای پیشگیری از ابتلای دیگر اعضای خانواده و همکاران به ویروس کرونا باید انجام شود.

ضدعفونی آپارتمان،مخصوصا در شرایطی که یکی از  اعضای خانواده به ویروس کرونا مبتلا شده باشد، تنها در تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی خلاصه نمی شود. با مراجعات متعدد روزانه به خارج از خانه و ارتباط دست ها و خصوصا لباس ها با سطوح مختلف، قسمت های مختلف خانه از جمله پذیرایی، هال و اتاق خواب و مهمتر از همه آشپزخانه نیز در معرض تجمع ویروس کرونا قرار دارند. محل کار نیز، که از جمله جاهای مراجعه افراد مختلف است، مانند بانک ها، دفاتر پیشخوان و سایر ادارات دولتی نیاز به ضدعفونی شدن مستمر و کامل دارند.

خدمات ضد عفونی

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

ضدعفونی منزل و آپارتمان

شرکت پاک نشان با ارائه خدمات ضدعفونی با استفاده از مواد و ابزارآلات حرفه ای و بهداشتی آماده ارائه خدمات به خانواده ها و افرادی است که در شرایط همه گیری ویروس کرونا یکی از افراد منزل به این ویروس مبتلا شده است و سایر اعضای خانه نیز مجبور به خروج از منزل و مراجعه به محل کار هستند. این شرکت با ارئه خدمات حرفه ای و کامل ضدعفونی منزل و آپارتمان به کمک خانواده ها آمده است تا از خطرهای این بیماری با کمترین هزینه ها عبور کنیم.

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

ضدعفونی محل کار

امروز در شرایط اپیدمی ویروس کرونا، صاحبان شرکت های خصوصی و همچنین مدیران ارشد سازمان ها و ادارات دولتی، بیش از هر شخص دیگری نگران مخاطرات این ویروس و انتشار آن در مجموعه تحت مدیریت خود، هستند. شرکت پاک نشان با ارائه خدمات حرفه ای و با رعایت استاندارهای بهداشتی، آماده عقد قرارداد با شرکت های خصوصی و ادارات دولتی برای ارائه خدمات حرفه ای ضدعفونی است تا در آرامش شما در محل کار سهیم باشد. این شرکت با رعایت استانداردهای لازم جهت ضدعفونی کردن محل کار، علاوه بر پاک کردن محیط کاری و دفاتر شما از ویروس کرونا، بعد از اتمام مراحل ضدعفونی دفتر کاری آراسته و بی خطر را برای کارکنان مجموعه به ارمغان می آورد.

خدمات ضد عفونی

ضدعفونی منزل در پیشگیری از کرونا

ضدعفونی خانه و محل کار در این روزهای کرونایی بیشتر از قبل اهمیت خود را نشان می دهد. این روزها با شیوع بیماری و ویروس کرونا اهمیت ضدعفونی  منزل چندین برابر شده است. ضدعفونی خانه و منزل و محل کار یکی از بهترین و موثرترین راه ها در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و دیگر بیماری ها است. هر چه قدر هم که قرنطینه را رعایت کرده باشید و در خانه مانده باشید باز ممکن است از راه هوا، لباس و یا خرید هایی که کرده اید ویروس وارد منزل شده باشد. با ضدعفونی خانه و از از بین رفتن ویروس می توانید خیال خود را راحت کنید . شما با ضدعفونی خانه خود ویروس های دیگری مانند سرماخوردگی ساده یا انفولانزا هم از بین میبرید.

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

دلایل برتری پاک نشان

پاک نشان ، با به کارگیری افراد مجرب برای نظافت و ضدعفونی کردن منازل و محل کار، و همچنین ارائه آموزش های لازم به کادر خود جهت رعایت بالاترین کیفیت، امید دارد همیار خوبی برای خانواده ها، شرکت ها و سازمان های اداری در عبور ایمن از شرایط کرونا باشد.نیروهای پاک نشان با ابزار و لباس های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشند.