مشاوره و خرید محصولات

0218875705309190358585

شرکت پاک نشان آماده ارائه خدمات در زمینه فروش محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح در برند های مختلف است. برای اطلاع از انواع محصولات و خرید محلول ضد عفونی کننده می توانید به صفحه هر یک از محصولات مراجعه کنید.

محلول ضد عفونی کننده زیادی در بازار موجود هستند که با نام محلول الکلی شناخته می شوند. در این صفحه می توانید لیستی از این محلول ها که بر روی ویروس کرونا تاثیر دارند، مشاهده فرمایید. در ادامه درباره این انواع محلول ضد عفونی کننده صحبت خواهیم کرد و اطلاعات بیشتری را که برای خرید آنها یا به عنوان اطلاعات عمومی نیاز دارید، در اختیارتان قرار خواهیم داد.

فروش الکل و محلول ضدعفونی کننده

محلول و الکل ضدعفونی کننده

اهمیت محلول های ضدعفونی کننده

در شرایط حال حاضر و شیوع ویروس کرونا استفاده از محلول ضدعفونی کننده و الکل ها از واجبات زندگی تمام مردم دنیا شده است. الکل ضدعفونی کننده، از جمله محلول ها و ژل های ضدعفونی کننده دست، ابزاری است برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس همه گیر که این روزها، همه ی مردم جهان با آن درگیر هستند.

برای مقابله با ویروس کرونا چه باید کرد؟

آیا از هر محلول و الکلی می‌توان استفاده کرد؟

در ادامه، به پاسخ این سوالات دست خواهید یافت!

محلول و الکل ضدعفونی کننده

انواع محلول های ضدعفونی کننده

محلول ضد عفونی کننده الکلی دست حاوی ترکیبات نرم‌کننده است و بدون ایجاد خشکی روی پوست، دست‌های شما را ضد عفونی و پاکیزه می‌کند. پزشکان می‌گویند که شستن دست‌ها ‌‎یکی از مهم ترین روش‌های پیشگیری از انواع بیماری‌های ویروسی مثل آنفولانزا و کرونا است.

پس از استفاده از این محلول دیگر نیازی به شستن دست‌های خود با آب نخواهید داشت. این محلول طیف وسیعی از باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌ها را از روی دست شما پاک می‌کند. شما با هر نوع پوستی که دارید می‌توانید از این محلول ضدعفونی استفاده نمایید چون ایجاد خشکی نمی‌کند. این محلول بدون رایحه است.

در مواقعی که به آب دسترسی ندارید، استفاده از ژل یا محلول ضد عفونی کننده، یکی از بهترین گزینه‌ها به شمار می‌آید. همان طور که عنوان شد اهمیت شستن دست‌ها در پیشگیری از بیماری‌ها بسیار زیاد است.

کافی است تا مقدار مناسبی از محلول را کف دست ریخته و تا زمان خشک شدن کامل، دست‌های خود را به یکدیگر ماساژ دهید. این محلول کلیه میکروب‌ها و باکتری‌ها از دست شما پاک خواهد کرد. هم بزرگسالان و هم کودکان می‌توانند از این محصول استفاده کنند.

فراموش نکنید که قبل از خوردن غذا و لمس کردن صورت خود حتما ابتدا این محلول را به دست خود بزنید تا در پیشگیری از بیماری کرونا و بیماری‌های دیگر موفق عمل کنید. به منظور ضد عفونی کردن دست‌ها قبل از اعمال جراحی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نیز می‌توان از این محلول استفاده نمود.

محلول و الکل ضدعفونی کننده

ویژگی‌های یک محلول ضدعفونی کننده دست خوب

1- محلول ضدعفونی کننده باید دارای مجوز بهداشت و تاییدیه از آزمایشگاه های معتبر باشد.

2- دارای خواص از بین بردن میکروب و باکتری بر روی کلیه سطوح باشد.

3- از انتقال ویروس، باکتری و قارچ به سایر سطوح و انسانها جلوگیری نماید.

4- دارای قدرت پاک کنندگی علاوه بر ضدعفونی کردن باشد.

5- اثرات نامطلوب و خاصیت خورندگی نداشته باشد.

6- دارای رنگ و بوی نامطبوع نباشد.

7-  قابلیت اشتعال نداشته باشد.

8- نیاز به شستشوی مجدد نداشته باشد.

و …

خوشبختانه ، محلول های ضدعفونی کننده ی پاک نشان  تمامی شرایط استاندارد ذکر شده را دارا می‌باشد و می توانید با اطمینان خاطر از صفحه فروش محلول ضدعفونی کننده ، محصولات مورد نیاز خود را تامین کنید.