خدمات تخصصی ضدعفونی کرونا

پاسخ گویی 24 ساعته

02188757053

خدمات ضدعفونی کرونا

شرکت پاک نشان ، ارائه دهنده خدمات تخصصی ضدعفونی منزل ، شرکت و محل کار برای مقابله و ضدعفونی ویروس کرونا

ضدعفونی کردن منزل و خودرو

بعد از انجام کارشناسی رایگان توسط متخصص، کلیه خدمات ضدعفونی با بهترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد.

تعیین زمان و محل مراجعه

زمان و موقعیت مکانی محل موردنظر خود را تعیین کنید. متخصص ضدعفونی در زمان مقرر به محل شما مراجعه خواهد کرد.

اعلام خدمات موردنیاز

ابتدا از طریق فرم ثبت سفارش جزئیات خدمات مورد نیازتان را برای ضدعفونی ویروس کرونا اعلام کنید.

ضدعفونی کرونا

 این روزها با شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا، ضدعفونی منزل، شرکت یا خودرو به یکی از ضروریات زندگی روزمره تبدیل شده است. در بیشتر موارد با ابتلای یکی از اعضای خانوداه به این ویروس برای پیشگیری از ابتلای سایر اعضای خانواده، باید به فکر اقدامات فوری بود. ضدعفونی آپاتمان و در مواردی بخش های حساس از ساختمان محل سکونت مراحلی دارد که اگر توسط افراد مجرب و تیمی متخصص انجام شود، با خیالی آسوده از ضدعفونی و پاکسازی کرونا، خواهید توانست از استراحت در منزل و همراهی اعضای خانواده لذت ببرید.

ضدعفونی محل کار نیز با همه گیری ویروس کرونا در صدر لیست فعالیت های ضروری مدیران شرکت ها، سازمان ها، موسسات و ادارات قرار گرفته است. اما در مواردی، مانند رانندگان تاکسی، محل کار همان خودرو و وسیله نقلیه اشخاص است؛ تحت این شرایط ضدعفونی خودرو از جمله اقدامات مهمی است که برای ضدعفونی کرونا باید انجام داد.

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

تجهیزات پیشرفته و روز دنیا

روش های ضدعفونی خانه و محل کار

 ضدعفونی با دستگاه مه پاش

مه پاش وسیله ‌ای پر کاربرد است که در این روز‌ها در تمام نقاط جهان برای ضدعفونی و پیشگیری ویروس‌ کرونا به استفاده می ‌شود. در کشورها ی اروپایی ضدعفونی کردن محیط به وسیله‌ی آن کاملا ضروری و اجباری می‌ باشد.

دستگاه مه پاش ، ویروس‌ ها و میکروب‌ هایی حتی در حد میکرون را هم از بین می‌برد. امروزه فروشگاه ‌های بزرگ و یا اماکنی که روزانه پذیرای جمع کثیری از مشتریان هستند، برای ضدعفونی محیط از مه پاش استفاده می‌ کنند.

ترکیبات مورد استفاده در دستگاه مه پاش

ان آمینو پروچیل گلایسین، دی دسیل متیل آمونیوم کلراید، بنزالکونیوم کلراید، EDTA و پاک کننده غیر یونی ترکیبات تشکیل دهنده مواد مورد استفاده در دستگاه مه پاش هستند. شرایط نگه داری این مواد در دمای 5+ تا 35+ درجه سانتی گراد است.

انواع دستگاه مه پاش

بسته به شرایط آب و هوایی، از دو نوع مه پاش ضدعفونی متفاوت استفاده می‌ شود. در ساخت مه پاش لوله ‌مه‌ پاش و پمپ مه پاش و قطعات خاصی وجود دارد که باید با کیفیتی بالا تولید و عرضه شوند و در طی استفاده دچار مشکل و پوشیدگی نشوند.

 • مه پاش پودری

کارکرد دستگاه مه پاش پودری این چنین است که ذراتی به اندازه‌ی ۳۰ میکرونی  به شکل مه از دستگاه خارج و گرمای موجود در هوا را جذب کرده باعث مرطوب شدن فضا می‌شوند. از این مه پاش بیشتر برای پخش آب استفاده می ‌شود. نحوه کار دستگاه به این صورت است که  ذرات سنگین از داخل دستگاه خارج می شود به گونه ای که قابلیت پرتاب شدن تا طول ۶ متر دارد. کاربری این دستگاه برای مشاغلی مناسب‌تر است که علاوه بر آب، مواد ضدعفونی هم در ترکیبات آن استفاده می شود.

 • مه پاش رطوبت ساز

مه پاش رطوبت ساز در انواع مختلفی از جمله دیسکی یا پروانه‌ای و التراسونیک وجود دارند. و اساس کار آن بر پایه ‌ی پروانه‌ های فن، که ‌ سبک و ضد زنگ و بسیار پر سرعت هستند، می باشد. روش کار به این صورت است که آب با برخورد با پره ‌های پروانه به قطرات کوچک ‌تر تبدیل شده  و توسط نیروی محرکه ‌ی فن با سرعت زیاد به بیرون پرتاب می‌ شوند.

ویژه سازمان ها و ادارات

ضدعفونی شرکت و محل کار

تکنسین های پاک نشان ابتدا با جابه جایی و کاور کردن لوازم الکترونیکی محل کار  با تمیز کردن سطوح مختلف دفتر کار از جمله میز، درب، دستگیره درب و پنجره با دستمال تمیز، آن ها را آماده ضدعفونی منزل از ویروس کرونا با مواد ضدعفونی کننده مخصوص می کنند. بعد از ضدعفونی کامل سطوح محل کار که پتانسیل بالایی در تجمع ویروس کرونا دارند؛ نوبت به لوازم الکترونیک از جمله رایانه، پرینتر، دستگاه کپی و سایر ابزارهای دیجیتال می رسد. حساسیت این ابزارها در رابطه با استعمال مواد ضدعفونی شرایط و الزامات خاصی را برای ضدعفونی لوازم برقی می  طلبد.

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

ضدعفونی منزل با پاک نشان

مراحل ضدعفونی خانه

آنچه در خدمات ضد عفونی خانه اهمیت دارد توجه به ضدعفونی کرونا از قسمت های مختلف منزل و با رعایت شرایط و استانداردهای مربوط به هر کدام است. تمام نقاط خانه در ضدعفونی کرونا از اهمیت یکسانی برخوردارند. پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام، اتاق خواب و نقطه ای که هرگز نباید فراموش شود: دستگیره در. با ورود و خروج های افراد مختلف خانه از آپارتمان، دستگیره در بیشتر از نقاط دیگر خانه در معرض تجمع ویروس کرونا قرار دارد.

مهم ترین بخش ضدعفونی منزل

ضدعفونی سرویس بهداشتی و حمام

 ضدعفونی سرویس بهداشتی و حمام مخصوصا در شرایطی که در استفاده از آنها با بیماری کرونایی مشترک هستید؛ از اقدامات مهم در ضدعفونی منزل است. برای گندزدایی حمام و سرویس بهداشتی ابتدا باید تمامی قسمت های آن را با گرم بشویید تا از لکه ها و چربی های ظاهری پاک شوند. سپس برای ضدعفونی کرونا باید با استفاده از مواد ضدعفونی کننده خانه تمامی قسمت های حمام و سرویس بهداشتی از جمله سینک دستشویی، کف و دیوارها (تا جایی که سرامیک دارند) از ویروس کرونا گندزدایی کرد. برای ضدعفونی سقف حمام می توان از گرمای بخارشوی استفاده کرد.

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

قلب خانه خود را ضدعفونی کنید !

ضدعفونی آشپزخانه و سینک ظرفشویی

 آشپزخانه از مهمترین بخش های منزل در ضدعفونی و پاکسازی کرونا است. آشپزخانه از طرفی به دلیل داشتن هوای مرطوب و عمدتا گرم (که از عوامل ماندگاری ویروس کرونا است) و از طرفی دیگر به عنوان بخشی از خانه که در آن به شست و شوی مواد غذایی، طبخ و پخت آن ها می پردازیم، اولویت دوچندانی برای ضدعفونی پیدا می کند. درون خود آشپزخانه نیز بخش های مختلفی وجود دارند که هر یک به شیوه مخصوص خود باید گندزدایی شوند. سینک آشپزخانه جایی است که مواد غذایی از جمله گوشت خام و یا ظروف پلاستیکی مواد غذایی خریداری شده و همچنین ظرف های چرب در آن شست و شو می شوند و غالبا مملو از هزاران باکتری و میکروب است.

ضدعفونی سینک آشپزخانه با آب داغ و مواد ضدعفونی کننده کرونا خیال شما را از پاکیزگی یکی از مهمترین بخش های آشپزخانه آسوده می کند.سایر سطوحی که در آشپزخانه باید ضدعفونی شوند کانتر آشپزخانه، درب و دستگیره یخچال، مایکرویو و کابینت ها هستند. تمامی سطوح پیش از ضدعفونی باید گردگیری و تمیز شوند؛ سپس با اعمال مواد ضدعفونی بر سطوح و بعد از گذشت مدت زمان مشخص مجددا باید با دستمال تمیز این سطوح را پاکسازی کرد. از ضدعفونی ماشین لباس شویی غافل نشوید. از آن جایی که شست وشوی مرتب لباس ها از راهکارهای مهم پیشگیری از کرونا است، در نتیجه ضدعفونی وسیله شست و شوی لباس ها علاوه بر این که اطمینان شما از پاکیزگی کامل لباس هایتان را به همراه خواهد داشت، از بوی بد و نامطبوع لباس شویی نیز جلوگیری خواهد کرد.

اهمیت ضدعفونی اتاق خواب

ضدعفونی اتاق خواب

هنگام ضدعفونی پذیرایی و اتاق خواب باید توجه داشت به لوازم موجود در اتاق خواب یا هال آسیبی وارد نشود. مبل، فرش، تخت خواب، تشک و لباس ها از جمله لوازمی هستند که در معرض آسیب مواد ضدعفونی کننده کرونا قرار دارند. در ضدعفونی این قسمت ها باید از موادی استفاده کرد که به بافت مبل ها، فرش، موکت و لوازم الکترونیکی منزل آسیبی وارد نشود.

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

درخواست ضدعفونی فوری منزل

تماس با کارشناسان پاک نشان

ویژه رانندگان تاکسی و اسنپ

ضدعفونی تخصصی خودرو

امروز در شرایط اپیدمی ویروس کرونا، صاحبان شرکت های خصوصی و همچنین مدیران ارشد سازمان ها و ادارات دولتی، بیش از هر شخص دیگری نگران مخاطرات این ویروس و انتشار آن در مجموعه تحت مدیریت خود، هستند.از طرفی ضدعفونی خودرو برای کسانی که هرروزه مجبور به رفت و آمد با وسایل نقلیه به محل کار یا حمل مسافرین و افراد مختلف هستند، به دغدغه ای بزرگ تبدیل شده است. ضدعفونی ماشین برای رانندگان تاکسی و اسنپ از موارد مهم برای سلامتی راننده و مسافرین او، است.پاک نشان با رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی و با استفاده از مواد ضدعفونی کننده مصوب وزارت بهداشت، آماده ارائه خدمات ضدعفونی کرونا به شرکت ها، سازمان ها و ادارات و همچنین ضدعفونی خودرو برای رانندگان تاکسی، ون، اتوبوس و سایر وسائط نقلیه است.

ضدعفونی سطوح بیرونی خودور و قسمت های داخلی و نرم تر آن با استفاده از مواد و شیوه های متفاوت انجام می شود. در ضدعفونی ماشین باید دقت داشته باشید که تمام ابزارهایی که بیشترین تماس را با دست دارند، مانند دنده، فرمان، دستگیره در، سوئیچ، داشبورد به طور کامل ضدعفونی شوند. برای ضدعفونی صندلی ها از اسپری مواد ضدعفونی با دستگاه های مخصوص استفاده کنید. باید قطرات ریز با فشار بر روی سطوح نرم و قابل نفوذ بنشینند و همزمان با ضدعفونی صندلی خودرو، مدت زمان زیادی روی آن نمانند و باعث تر شدن روکش های صندلی اتومبیل نشوند. ضدعفونی سطوح خارجی خودرو پس از لکه گیری و تمیز کردن تمامی سطوح انجام می شود. در این مرحله با استفاده از مواد ضدعفونی متناسب از باقی ماندن لکه یا جای قطرات مواد ضدعفونی کننده بر روی سطوح ماشین جلوگیری می شود.

[ninja_form id=”2″]

ضدعفونی خانه از ویروس کرونا چگونه انجام می شود ؟

شرکت پاک نشان با به کارگیری نیروهای مجرب در زمینه ضدعفونی منزل و محل کار پس از بررسی دقیق محیط خانه بهترین مواد ضدعفونی مورد تایید وزارت بهداشت را به شما پیشنهاد می کنند و با دستگاه های به روز و مجهز اقدام به ضدعفونی اتاق خواب ، آشپزخانه و سایر نقاط خانه می کنند.

چرا بعد از ابتلا به کرونا نیاز به ضدعفونی خانه داریم ؟

بیماران کرونایی پس از بهبود برای جلوگیری از سرایت بیماری به دیگر اعضای خانه اقدام به ضدعفونی سطوح خانه می کنند اما اگر یه صورت اصولی این کار انجام نشود ، امکان آلودگی محسط وجود دارد پس بهترین گزینه انتخاب بهترین شرکت در زمینه خدمات ضدعفونی منزل می باشد.

هزینه خدمات ضدعفونی منزل چقدر است ؟

شرکت پاک نشان برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اعم از شرکت ها ، سازمان ها و ارگان ها ، خدمات خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می نماید . همچنین برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ضدعفونی منزل می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید . 02188757053

6 thoughts on “ضدعفونی کرونا

 1. alireza گفت:

  سلام
  شما چه قسمت هایی از خونه رو ضدعفونی میکنید و از چه موادی استفاده میکنید ؟

  1. admin گفت:

   سلام .
   تمامی محیط منزل شامل سرویس بهداشتی و حمام – اتاق خواب ها داخل کمد ها و کشوها – آشپزخانه و داخل کابینت ها – سالن پذیرایی و مبلمان – درب و پنجره ها و پرده ها – کف و دیوارهای منزل
   برای ضدعفونی کرونا از محلول ضدعفونی بر پایه اتانول 70 درصد و محلول های غیر الکلی استفاده میکنیم

 2. سحر گفت:

  هزینه ضدعفونی منزل چقدره ؟

  1. admin گفت:

   هزینه ضدعفونی بر اساس متراژ محیط و نوع محلول متفاوت
   لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره رایگان از قیمت دقیق ضدعفونی منزل مطلع شوید

 3. محمد گفت:

  سلام
  ضدعفونی منزل کرونایی چقدر زمان میبره ؟

  1. admin گفت:

   ضدعفونی خانه کرونایی بسته به انتخاب نوع محلول و متراژ منزل بین 10 دقیقه تا 30 دقیقه زمان میبره و نیم ساعت بعد از ضدعفونی منزل کاملا استریل می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *