ضدعفونی شرکت در زمان کرونا

ضدعفونی شرکت

ضدعفونی شرکت برای بسیاری از مدیران و صاحبان شرکت­ها به اولویت اول امورات نظافتی و پیشگیری از کرونا تبدیل شده است. فرآیند ضدعفونی کرونا به دلیل حساسیت و خطرپذیر بودن آن برای کسانی که در معرض مستقیم کانون تجمع این ویروس قرار می­گیرند، باید توسط افراد آموزش­دیده و مجهز به لباس­ها و ابزارآلات مخصوص این کار، صورت بگیرد.

  نوع محلول ضدعفونی به کار رفته در فرایند ضدعفونی نیز تاثیر قابل توجهی در از بین بردن ویروس کرونا و ضدعفونی محیط کار دارد. باید توجه داشت که مشاعات ساختمان شرکت، آسانسور، راه پله، سرویس بهداشتی، دستگاه ثبت انگشت حضور و غیاب، دستگیره­های درب ورودی ساختمان و غیره، به خوبی با روش­های مخصوص به خود و با مواد مناسب گندزدایی شوند.

ضدعفونی شرکت

بخش دیگری که در ضدعفونی شرکت باید با رعایت استانداردهای مختص به خود نظافت و گندزدایی شود، دفتر کار و لوازم اداری و الکتریکی دفتر کار است. هر یک از پارتیشن­ها و اتاق­های شرکت و محل کار متشکل از میز کار، کمد، صندلی، دراور، رایانه، دستگاه کپی، پرینتر، تلفن و بسیاری ابزار دیگر است. ضدعفونی هر کدام از تجهیزات فوق روش و محلول ضدعفونی خاص خود را می طلبد.

پاک ­نشان  با دغدغه به حداقل رساندن خطرات و آسیب­­های شیوع ویروس کرونا در منازل و شرکت­ها، مجموعه­ای حرفه­ای از تکنسین­های ضدعفونی را گرد هم آورده است تا با استفاده از روش­های مصوب و استانداردهای مورد تایید سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت، از جمله تجهیز به لباس­های یکبار مصرف ضدعفونی و تماس حداقلی با افراد و اشیا، در کنار مجموعه­های اقتصادی و شرکت­ها برای عبور ایمن­تر از بحران کرونا، در کنار حفظ استمرار فعالیت­های شرکت­ها و ادارات، قرار داشته باشد. 

  کارشناسان پاک نشان در ساعت­های مختلف روز آماده ارائه مشاوره و تعیین نرخ ضدعفونی و گندزدایی شرکت و محل کار شما هستند. امور مربوط به عقد قرارداد بعد از ارائه توضیحات و مشاوره کامل و همچنین تعیین متراژ و موقعیت مکانی شرکت مورد نظر انجام خواهد شد.