فعالیت رستوران ها و کافه ها

از روز های اول شیوع ویروس کرونا از جمله نخستین مشاغل و مکان هایی که در گروه مشاغل پرخطر قرار گرفتند، رستوران ها و کافه ها بودند. دلیل قرار گرفتن رستوران ها و کافه ها در گروه مکان های پرخطر از لحاظ شیوع ویروس کرونا تجمع افراد در این مکان ها در بعضی موارد بدون رعایت فاصله اجتماعی، طبخ و پخت غذا و صرف آن در فاصله نزدیک با اشخاص دیگر و بدون داشتن ماسک بود.

در نتیجه از همان روزهای اول، فعالیت رستوران ها به حالت تعلیق درآمد. در دوران کرونا متاسفانه کار بسیاری از رستوران ها، کافه ها و فست فودها به تعطیلی و ورشکستی انجامید. بعضی از رستوران های دیگر نیز صرفا به فروش و پخش آنلاین غذا پرداختند و در عین حال بسیاری از رستوران های دیگر با رعایت پروتکل های بهداشتی و موارد ضروری ضدعفونی رستوران، فعالیت کاری خود را با حضور مشتریان ادامه دادند. واقعیت امر نیز چیزی غیر از این نمی توانست باشد

فعالیت رستوران ها به حالت تعلیق درآمد. در دوران کرونا متاسفانه کار بسیاری از رستوران ها ،کافه ها و فست فودها به تعطیلی و ورشکستی انجامید. بعضی از رستوران های دیگر نیز صرفا به فروش و پخش آنلاین غذا پرداختند و در عین حال بسیاری از رستوران های دیگر با رعایت پروتکل های بهداشتی و موارد ضروری ضدعفونی رستوران، فعالیت کاری خود را با حضور مشتریان ادامه دادند. واقعیت امر نیز چیزی غیر از این نمی توانست باشد

درخواست ضد عفونی رستوران

تماس با کارشناسان پاک نشان

مشاوره رایگان 09190358585

اقدمات ضدعفونی رستوران

بعد از هر بار استفاده از میز و صندلی غذا سطوح مورد نظر باید با محلول مناسب ضدعفونی شوند. پاک نشان با ارائه به روزترین ابزارها در ضدعفونی سطوح و همچنین محلول ها و ژل های متنوع ضدعفونی در کنار مدیران رستوران ها برای حفظ سلامتی مشتریان است.
منوی غذا و خدمات باید به طور مرتب ضدعفونی شود و حتی المقدور از تماس مستقیم دست مشتری با منوی غذا جلوگیری شود.

 آشپزحانه رستوران که قلب رستوران محسوب می شود و عملیات طبخ و پخت غذا ئ همچنین شست و شوی ظرف غذا در آن صورت می پذیرد از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است. تمیزی آشپزخانه و پرسنل آشپزخانه رستوران در شرایط کرونا نیز باعث اعتماد هر چه بیشتر مشتریان به استفاده از غذاهای رستوران نیز می شود.

کف آشپزخانهش و همچنین دیواره های سرامیک آن باید مرتبا با مواد ضدعفونی کننده، گندزدایی شود. تجهیزات استیل آشپزخانه و همچنین ظروف غذایی فلزی باید کاملا با محلول ضدعفونی مناسب ضدعفونی شود.

دلایل برتری پاک نشان

بدیهی است که رعایت تمامی موارد فوق مستلزم صرف توان و نیروی مضاعف کارکنان رستوران ها و ها است. در مواردی استرس کار اضافی و کمبود وقت ممکن است کیفیت خدمات ارائه شده یا ضدعفونی صحیح رستوران را تحت تاثیر منفی قرار دهد.

پاک نشان، با پرسنل مجرب و تکنسین های آموزش دیده مجهز به تجهیزات ضدعفونی به روز، نیرو و دانش ضدعفونی کرونا را در اختیار مشاغل حساسی چون رستوران ها و کافه ها قرار می دهد. در پایان لازم به ذکر است کارشناسان پاک نشان در تمامی ساعات شبانه روز آماده راهنمایی و ارائه مشاوره به عموم مردم و صاحبان مشاغل در رابطه با خدمات ضدعفونی است