خدمات تخصصی ضدعفونی آپارتمان ادر دوران کرونا

ضد عفونی آپارتمان

برای ضد عفونی آپارتمان باید به فکر ضدعفونی سطوح مختلف باشید. در ضدعفونی کف، پنجره و سایر سطوح سخت از پاک کننده های چند منظوره با غلظت الکل 70% یا سفیدکننده و برای مبل، تخت و روکش مبل ها و سایر لوازم داخلی منزل نیز از مواد شوینده باید استفاده کرد.

قبل و هنگام ضدعفونی آپارتمان نکات زیر را رعایت کنید:

  • استفاده از دستکش، ماسک و دستمال تمیز؛
  • از تماس مستقیم مواد ضدعفونی با پوست جلوگیری کنید؛
  • از مخلوط کردن مواد ضدعفونی کننده با مواد شوینده خودداری کنید؛
  • در و پنجره های خانه را برای جریان آزاد هوا باز بگذارید.

نکاتی که در ضدعفونی خانه باید رعایت شوند

آنچه در ضدعفونی آپارتمان حائز اهمیت است توجه به گندزدایی کرونا در قسمت های مختلف منزل و با رعایت شرایط و استانداردهای مربوط به هر کدام است.
ضدعفونی سطوح سخت خانه از جمله کف، پنجره، در و دیوارهای سرامیک حمام و دسشتویی را قبل از اینکه ضدعفونی سطوح دیگر را انجام داده باشید، تکمیل کنید. بعد از ضدعفونی کامل آپارتمان برای دقایقی در و پنجره های منزل را باز بگذارید تا بوی مواد ضدعفونی با جریان هوای آزاد به طور کامل از بین برود. حتی قبل از ضدعفونی خانه اطمینان حاصل کنید که افراد سالمند و افرادی که مبتلا به بیماری های تنفسی هستند به محل دیگری بیرون از خانه رفته باشند و به هر شکل ممکن هرگز در معرض تنفس بوی ناشی از مواد ضدعفونی نباشند.

دقت کنید که ضدعفونی کامل آپارتمان به این نکته بستگی دارد که هیج بخشی از خانه آلوده به ویروس کرونا نباشد؛ در نتیجه هنگام ضدعفونی از گندزدایی هیچ قسمت خانه غافل نشوید زیرا تمام نقاط خانه در ضدعفونی کرونا از اهمیت یکسانی برخوردارند؛ مانند پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و اتاق خواب.

ضدعفونی آپارتمان

کارشناسان پاک نشان در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات، ارائه مشاوره و دریافت سفارش در رابطه با ضدعفونی منزل و آپارتمان هستند.

02188757053 _ 09190358585