محلول و الکل ضدعفونی کننده

در خرید الکل طبی به چه نکاتی باید توجه داشت ؟

در خرید الکل لازم است چه نکاتی را در اولویت قرار دهید؟  قیمت الکل با توجه به میزان خلوص آن چقدر است؟ هر کدام از انواع الکل تولید در درصدد های مختلف در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟ در شرایط ایجاد شده در اثر ویروس کرونا تا چه اندازه لازم است خرید الکل را در اولویت قرار دهیم ؟ در ادامه در نظر داریم ، اطلاعات کاملی در مورد این موضوع در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، با ما همراه باشید.

ویژگی ها و کاربردهای الکل

در خرید الکل لازم است برخی از باید و نبایدهای جدی را در نظر بگیرید در غیر این صورت ممکن است است گرفتار مشکلات دیگر باشید. الکل به عنوان یک ماده ی شیمیایی پرکاربرد در بسیاری از مکان ها در مقیاس زیاد تولید می شود، برای تولید و ساخت آن روش های مختلفی در دست است، میزان خلوص الکل به طور ویژه به روش به کار رفته برای تولید آن وابسته بوده، به همین دلیل شرکت های تولید کننده ی این ماده ی پر ارزش ،  برای ساخت آن مقیاس های مختلفی را در نظر دارند.

لازم است بدانید که برای ساخت و تولید بسیاری از ترکیبات آلی در صنایع شیمی ، از الکل به عنوان یک ماده ی اولیه و یا معرف ضروری استفاده می شود. البته کاربرد الکل فقط به همین  مورد محدود نمی شود. خاصیت ضد عفونی کننده آن سبب شده است که بتوانیم به راحتی در بخش های مختلف از جمله بیمارستان ها و محیط های گوناگونی برای از بین بردن میکروب و ویروس های گوناگون بتوانیم از آن بهره مند شویم. در حال حاضر به دلیل شیوع یافتن بیماری کرونا در جهان میزان خرید الکل نیز افزایش یافته است.

سفارش الکل و محلول ضد عفونی 

تماس با کارشناسان پاک نشان

 

سفارش الکل و محلول ضد عفونی

تماس با کارشناسان پاک نشان

 

خرید الکل

درصد خلوص الکل طبی

الکل به صورت الکل طبی و صنعتی در بازار به فروش میرسد، در صورتی که این دو نوع الکل به جای هم مورد استفاده قرار گیرد نه تنها نمی توانیم از مزایای آن برخوردار باشیم، بلکه گرفتار بسیاری از مشکلات دیگر خواهیم بود. الکل طبی ، الکی با خلوص بالای 96 درصد است و خاصیت ضدعفونی کنندگی قابل قبولی دارد. خرید الکل 96 درصد به عنوان الکل طبی در بیمارستان ها و مراکز گوناگون به طور عمده مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که هر الکلی که درصد خلوص آن بیشتر از 70 باشد می تواند به عنوان الکل ضدعفونی کننده نیز مورد استفاده قرار گیرد. در خرید الکل حتما مراکز و فروشگاه های معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت آن مطمئن باشید زیرا سودجویان بسیاری هستند که با ترفندهای گوناگون به دنبال فروش محصولات غیر اصل و تقلبی خود می باشند، آنها معمولا هزینه های کمتری را پیشنهاد می کنند. الکل های غیر اصل دارای مواد افزودنی مختلفی هستند به همین دلیل به کارگیری آنها خطرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

خرید الکل سفید

به منظور خرید الکل طبی اصل و یا کیفیت همین اکنون می توانید با ما با راههای ارتباطی موجود در تماس باشید و اطلاعات کامل در مورد قیمت و مشخصات آن به دست آورید. اینک گزینه ی خرید آنلاین را نیز برای شما عزیزان فعال کرده ایم تا بتوانید در هر نقطه از کشور که باشید به راحتی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

سفارش الکل و محلول ضد عفونی 

تماس با کارشناسان پاک نشان

 

سفارش الکل و محلول ضد عفونی

تماس با کارشناسان پاک نشان

 

خرید الکل

تفاوت الکل صنعتی و الکل طبی چیست ؟

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد، الکلی که میزان خلوص آن بیشتر از 70 درصد باشد می توانند خاصیت ضدعفونی کننده ی مطلوب از خود نشان دهد. به منظور خرید الکل 70 درصد همین اکنون می توانید از طریق راههای درج شده با ما در تماس باشید و اطلاعات لازم را به دست آورید. الکل 60 درصد الکلی می باشد که میزان آب آن 40 درصد میباشد و خاصیت ضد عفونی کنندگی آن از دست رفته است. الکل صنعتی در واقع همین نوع از الکل ها می باشد که خلوص بسیار کمی دارد.

لازم به ذکر است که به الکل های صنعتی مواد افزودنی دیگری از جمله متانول نیز افزوده می شود. متانول اگر چه از گروه الکل ها می باشد ولی به شدت بر سلامت انسان مضر است به همین دلیل در خرید الکل لازم است محصولی مطمئن انتخاب شود. افزوده شدن مقدار متانول به الکل می تواند رنگ اتانول را تغییر دهد. گفتنی است که متانول قابلیت این را دارد که از طریق پوست نیز وارد بدن انسان شود. هرگز از الکل صنعتی به منظور تمیز کردن سطوح استفاده نکنید، کلاهبرداران بسیاری در بازار هستند که این نوع از الکل ها را به عنوان الکل طبی به فروش می رسانند، به همین دلیل در خرید الکل باید احتیاط کرد.

خرید الکل سفید

قیمت های الکل ضدعفونی کننده میتواند مختلف باشد چرا که در بسته بندی هایی به شکل های متفاوت به فروش میرسد . در بین الکل های ضدعفونی کننده، الکل طبی جزو با کیفیت ترین الکل ها می باشد که هیچ گونه مواد زائد در آن موجود نیست. به همین دلیل به آن الکل سفید و یا خالص اطلاق می شود.

سفارش الکل و محلول ضد عفونی 

تماس با کارشناسان پاک نشان

 

سفارش الکل و محلول ضد عفونی

تماس با کارشناسان پاک نشان

 

خرید الکل

قیمت الکل طبی 70 درصد

در خرید الکل ممکن است علاوه بر خلوص یاد شده ، الکل 99 درصد و یا بیشتر را را نیز مشاهده کنید. این نوع از الکل ها با در نظر گرفتن فرایندهای مختلف و البته پرهزینه تری تولید می شوند. الکل طبی 99 درصد مایعی زلال و کاملا خالص است که به مقدار بسیار جزیی حاوی آب است. از آنجا که دارای بالاترین درجه ی خلوص است از آن به عنوان یک الکل پرکاربرد در صنایع داروسازی برای سنتز داروهای مختلف استفاده می شود.

قیمت الکل طبی 99 درصد به عوامل مختلفی وابسته است و به مراتب در مقایسه با قیمت پیشنهادی برای سایر الکل ها بیشتر می باشد.از مهمترین ویژگی آن می توان به شعله ی آبی در اثر سوختن اشاره کرد. این نوع از الکل ها به سهولت قابل اشتعال هستند به همین دلیل باید به خوبی از آنها نگهداری شود.

لازم به ذکر است به منظور اینکه الکل بتواند به طور مطلوب در امر ضدعفونی مورد استفاده قرار گیرد باید ترکیب و غلظت مناسبی از آن مورد استفاده قرار گیرد. الکل خاصیت و ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارد. برای ساخت و تولید بسیاری از مواد و ترکیبات ما به شدت نیازمند استفاده از آن هستیم به همین دلیل سالانه به مقدار بسیار زیاد در خلوص و غلظت های گوناگون توسط شرکت های مختلف تولید و توزیع می شود.

بهترین الکل برای ضدعفونی 100% چه خلوصی دارد ؟

برای ضدعفونی کامل دست و سطوح می توان از الکل اتانول یا همان الکل طبی استفاده کرد که تا 80درصد اثرگذاری دارد.

در خرید الکل طبی به چه نکاتی باید توجه داشت ؟

میزان خلوص الکل به طور ویژه به روش به کار رفته برای تولید آن وابسته بوده، به همین دلیل شرکت های تولید کننده ی این ماده ی پر ارزش ، برای ساخت آن مقیاس های مختلفی را در نظر دارند. به همین دلیل توجه به خلوص الکل مهم ترین بخش در خرید آن میباشد.

تفاوت الکل صنعتی و الکل طبی چیست ؟

لازم به ذکر است که به الکل های صنعتی مواد افزودنی دیگری از جمله متانول نیز افزوده می شود. متانول اگر چه از گروه الکل ها می باشد ولی به شدت بر سلامت انسان مضر است به همین دلیل در خرید الکل لازم است محصولی مطمئن انتخاب شود. افزوده شدن مقدار متانول به الکل می تواند رنگ اتانول را تغییر دهد.